У басейні ХДУ відбулися змагання серед вихованців Школи спортивного плавання

2 года назад 0

11 грудня 2021 року на базі басейну Херсонського державного університету юнаки та дівчата Школи спортивного плавання змагалися за звання кращих. До турніру «День кроліста» долучилося близько 100 учасників.

 

Змагання відбулися за всебічної підтримки ректорату освітнього закладу. Ректор ХДУ Олександр Співаковський всебічно сприяє розвитку плавання, залучаючи до спорту та здорового способу життя й підростаюче покоління. «Сучасний басейн ХДУ став частиною всієї спортивної інфраструктури міста. Ми прагнемо аби молоде покоління херсонців було спортивним і здоровими. А наш університет став потужним освітнім, культурним, а тепер вже й спортивним центром Херсонщини», – прокоментував ректор.

Декан факультету фізичного виховання та спорту Іван Глухов зазначив, що такі змагання проводяться на постійній основі та сприяють розвитку спортивного інтересу серед херсонських школярів.

У турнірі взяли участь вихованці Школи спортивного плавання таких вікових категорій: наймолодші – 2015 року народження, найстарші – 2005. Змагання відбулися за олімпійськими стандартами: подолання дистанції 50 метрів вільним стилем.

Визначала переможців професійна суддівська колегія, що складалася з викладачів факультету фізичного виховання та спорту і студентів, на чолі з головним суддею Катериною Дробот і головним секретарем Вікторією Кишенею.

Усі учасники отримали дипломи, солодкі подарунки та сувеніри. В переможців відзначили медалями, грамотами та солодкими подарунками.

Джерело: Пресцентр ХДУ