У Новій Каховці проходить відкритий турнір зі стрільби з луку

3 года назад 0

У Новій Каховці 9 липня 2021 року на спортивній базі “Динамо” розпочався відкритий турнір Новокаховської громади Херсонщини зі стрільби з луку “Скіфська стріла”.

На доріжки вийшли кілька десятків спортсменів різних вікових категорій з Києва, Рівного, Одеси, Запоріжжя, Дніпропетровська і Нової Каховки (ДЮСШ “Таврія”).

Привітати спортсменів з початком змагань прийшли перший заступник міського голови Олег Тарабака, начальник відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури і спорту Наталя Таран, майстер спорту міжнародного класу Вадим Рєзніков і гість з Херсону – заступник голови обласного фізкультурного товариства “Динамо” Микола Рибак.

Змагання видались масштабними! Організатори сподіваються, що подібні турніри популяризуватимуть стрільбу з луку у нашій громаді. Хто знає, можливо у нас зросте ще один Чемпіон світу або навіть Олімпіади. Безсумінвно, стрілецькі традиції у нас ого-го! І спортивна база дозволяє. Вона – одна з кращих в країні!

Тож, приходьте повболівати за талановитих лучників! Чора спортсмени відстріляли кваліфікацію, а сьогодні розпочнеться олімпійський раунд змагань.

 

Джерело: Online Нова Каховка