Усик – Брієдіс: післяматчевий коментар латвійця

6 лет назад 0

Уночі проти 27 січня у латвійській Ризі на однойменній арені у рамках півфіналу Всесвітньої боксерської суперсерії відбувся бій Усик – Брієдіс. За рішеннях суддів, перемогу в ньому здобув українець.   Із дуже невеликою перевагою 114:114, 115:113, 115:113 судді віддали перемогу українцю.

Латвійський боксер Майріс Брієдіс каже, що його двобій з українцем Олександром Усиком був досить важким, однак він очікує і на реванш.

Чемпіон світу за версією WBO і WBC Олександр Усик вважає переможний бій з Маірісом Брієдісом одним з найважчих у своїй кар’єрі. Усик додав, що це напевне були найважчі 12 раундів які він проводив.

На післяматчевій прес-конференції латвійський боксер теж прокоментував хід поєдинку.

"Сподіваюся, усім сподобався бій. Це був один із моїх найважчих опонентів. Думаю, що я підійшов до бою досить холоднокровним. Можливо, це та річ, з якою потім щось було не так. Думаю, що це той бій, який ми зможемо зробити знову. Сподіваюся, ми це можемо", – підкреслив він.

За  словами Брієдіса, можливо, на вердикт суддів вплинуло те, що Усик був фаворитом поєдинку.

"Але я думаю, що ми провели великий бій, і я сподіваюся на реванш. Тоді ми побачимо, хто стане переможцем. Це був рівний, збалансований бій, і судді з боку бачили все краще. Для мене ця поразка буде мотивацією щодо підготовки до наступних поєдинків", – додав Брієдіс.