Андрій Гордєєв: «Вселенський патріарх Варфоломій благословив Херсонщину!»

6 лет назад 0

Андрій Гордєєв зустрився з Патріархом Варфоломієм і розповив про це на своій сторінці у facebook.

Цієї суботи Святійший Вселенський Патріарх Варфоломій І, Архієпископ Константинополя — Нового Риму, прийняв делегацію від Херсонщини.

Нам була дарована унікальна можливість — висока аудієнція зі Вселенським Патріархом. Під час зустрічі ми попросили у Варфоломія І святительських молитов за Україну, за Херсонщину, а також за мудрість і єдність українського народу.

Мали за честь подарувати прапор Херсонщини та вишиту сорочку. Руки українських майстринь перенесли на неї любов і віру в Україну, а також високу шану Його Всесвятості.

Окремо попросили молитов за громадян України, політичних бранців Олега Сенцова, Володимира Балуха, Олександра Костенка, Павла Гриба, яких ув’язнено російською окупаційною владою.

Доторкнувся до духовної Міці та сили Його Всесвятості Вселенського Патріарха. Мудрість і досвід – це неабиякий дар, який маємо утримувати та множити.

Також ми взяли участь у вечірньому богослужінні в соборі Святого Георгія. Неймовірно! Саме з цього місця у Константинополі християнська віра почала свій шлях до нас. Там – наша Церква -Мати!