Херсонці сплатили до бюджету понад 1 мільярд гривень ПДФО

Херсонці сплатили до бюджету понад 1 мільярд гривень ПДФО

6 лет назад 0

А саме, 1027,4 млн.грн. податку на доходи фізичних осіб сплатили до зведеного бюджету платники податків Херсонщини за січень-травень 2017 року. Сума сплаченого податку на 342,2 млн.грн. або 50,0 відс. перевищує показник аналогічного періоду 2016 року. Податок на доходи фізичних осіб традиційно залишається рекордсменом у наповненні зведеного бюджету області та складає 45,4 відс. від загальних надходжень.

Бюджети місцевих громад Херсонської області отримали 762,1 млн.грн. – а це 61,3 відс. зібраного податку, який є основним джерелом надходження місцевих бюджетів. Окрім того, понад чверть сплаченого податку на доходи фізичних осіб, а саме 265,3 млн.грн. спрямовано до державної казни.

Окрім двократного підвищення законодавчо встановленого рівня оплати праці найманих робітників, з-поміж факторів росту сплати ПДФО відстежується активна детінізація трудових відносин у нашій області та зацікавленість територіальних громад у зростанні фінансового забезпечення, спрямованого на вирішення соціальних програм кожного населеного пункту Херсонщини.

За інформацією Прес-служба Головного управління ДФС у Херсонській області


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.