![](https://kherson-news.info/wp-content/uploads/2019/04/c2034606f5350141ae2e89257515f16e.jpg)
Кравченко-Скалозуб запросила Потоцького до гінеколога
5 лет назад 0
Голова Олешківської районної державної адміністрації Кравченко-Скалозуб Олена Валентинівна запропонувала голові Олешківської районної ради Потоцькому Павлу Борисовичу пройти гінекологічне обстеження. Про це вона повідомила на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook. Кравченко-Скалозуб знаходиться на лікарняному з 5 квітня 2019 року.
Заява Кравченко-Скалозуб була викликана тим, що Потоцький направив письмовий запит до Олешківської районної лікарні, намагаючись з’ясувати, чи дійсно Кравченко-Скалозуб лікується там. Заяву Потоцький написав після того, як побачив у мережі фотограії Кравченко-Скалозуб на колегії Херсонської ОДА.