На адмінмежі прикордонники виявили дві автівки з порушеннями

На адмінмежі прикордонники виявили дві автівки з порушеннями

7 лет назад 0

В черговий раз прикордонники Херсонського та Бердянського загонів попередили спробу незаконного переміщення транспортного засобу з території тимчасово окупованого Криму на материкову частину України.

Так учора, до контрольного пункту «Каланчак» на автомобілі «Опель» прибув громадянин України, який направлявся з окупованого Сімферополя до Кам’янець-Подільського. Під час перевірки документів прикордонники встановили, що свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу має ознаки підроблення і у відповідності до бази даних за VIN- кодом автомобіль не розмитнений.

А в контрольному пункті «Чонгар» прикордонники виявили автівку без документів. 39-річний харків’яни на автомобілі марки «Ford» 2013 року направлявся із анексованого Криму. Під час прикордонного контролю військовослужбовці встановили, що у водія немає свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу.

В обох випадках прикордонники повідомили правоохоронців, а автомобілі залишили у спеціально відведеному місці до прийняття правового рішення.

За інформацією прес-служби Державної прикордонної служби України