На адмінмежі виявлено 300 психотропних пігулок

На адмінмежі виявлено 300 психотропних пігулок

7 лет назад 0

Прикордонники Херсонського загону спільно з представниками Державної фіскальної служби продовжують заходи по недопущенню незаконного переміщення наркотичних та психотропних речовин через адмінмежу з тимчасово окупованим кримом.

Так учора, до контрольного пункту в’їзду-виїзду «Каланчак» на автомобілі «AUDI» прибув громадянин України, який слідував з Херсону до Сімферополя. Під час огляду транспортного засобу, за допомогою службового собаки «Спайк», натренованого на пошук наркотичних речовин, в салоні автомобіля прикордонники спільно з представниками ДФС виявили 300 пігулок із вмістом психотропної речовини «Фенобарбітал».

Медикаменти, виявлені службовим псом «Спайком», прикордонники встановленим порядком передали представникам Національної поліції та направили повідомлення про можливий факт кримінального правопорушення передбаченого статтею 309 КК України «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту».

За інформацією прес-служби Державної прикордонної служби України