На Херсонщині додатково зрошуватимуть тисячу гектарів землі

На Херсонщині додатково зрошуватимуть тисячу гектарів землі

5 лет назад 0

31 травня на землях Костогризівської сільської ради поблизу с.Наталівка Каховського району запустили нову зрошувальну систему, побудовану приватним підприємством «Восток-Агро». Вона забезпечить полив близько тисячі гектарів землі. На урочистому відкритті об’єкту були присутні представники обласної та місцевої влади, а також керівники сільгосппідприємств області, які прибули, щоб перейняти досвід впровадження зрошення землі.

Меліоративна мережа, включає насосну станцію, десятки кілометрів магістральних труб та відгалуження до 17 американських поливних машин «Zimmatic», керування якими здійснюється за допомогою комп’ютера, планшета і, навіть, смартфона. Ознайомлення з роботою насосної станції здійснив керівник ПП «Восток – Агро» Панков В’ячеслав Миколайович.

Голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв підтримав ініціативу створення зрошувальної системи підприємством «Восток-Агро» і під час урочистостей наголосив: «У цьому році в Україні вперше задіяна програма відновлення зрошення земель. І майже все фінансування спрямоване на Херсонську область. Це вже друга тисяча гектарів, на якій буде здійснюватися полив спеціальною зрошувальною системою (перша була в Білозерському районі). І ми не збираємося зупинятися. Запрошую всіх фермерів та бізнесменів інвестувати в Херсонщину, адже у нас дуже сприятливий регіон і є потенціал для розвитку.»

Народний депутат Сергій Хлань зауважив, що розвиток агросектору – це розвиток нашої області, міста, а також зростання доходів конкретної людини.

Збільшення кількості зрошувальних земель є одним із пріоритетних напрямів роботи А.Гордєєва. Тому влада і надалі сприятиме розвитку меліораціі в області.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.