Найкращі журналісти отримали відзнаки до Дня журналістики

Найкращі журналісти отримали відзнаки до Дня журналістики

7 лет назад 0

Щорічно День журналіста України відзначається 6 червня — в день прийняття Спілки журналістів України в 1992 році до Міжнародної федерації журналістів.

З цієї нагоди, 2 червня, на ТРК «Скіфія», голова облдержадміністрації Андрій Гордєєв привітав журналістів з професійним святом та попрохав четверту гілку влади буди об’єктивними у висвітленні тих, чи інших подій, адже це одне із найголовніших правил журналістики.

За високий професіоналізм та широке висвітлення суспільно важливих, значимих для розвитку держави та Херсонщини тем Андрій Анатолійович нагородив Почесною грамотою голови обласної державної адміністрації:

— Приватне підприємство «Редакція Іванівської районної газети «Нове життя».

— Редакцію Верхньорогачицької районної газети «Рідний край».

— Редакцію газети «Вісник Олешшя».

А за вагомий внесок у розвиток вітчизняної журналістики, відданість справі був нагороджений Горобець Валерій Германович, редактор Новотроїцької районної газети «Трудова слава».

Також очільник ОДА нагородив переможців щорічною одноразовою стипендією в галузі інформаційної політики та журналістики творчого традиційного конкурсу на кращу роботу із суспільно важливої тематики, який проводить Національна Спілка журналістів України у Херсонській області:

Любов Рудю – журналіста-менеджера горностаївської районної газети «Сільські новини» — переможець обласного творчого конкурсу у номінації «Нові часи – нові герої»- за публікації про події на Сході України.

Тамару Путілову – відповідального секретаря газети «Нова Каховка» — переможець конкурсу у номінації «Реформи і якість нашого життя» — за серію матеріалів про сервісне обслуговування у місті.

Ганну Водницьку – завідувача відділу новотроїцької районної газети «Трудова слава» — переможець конкурсу у номінації «Кращий фоторепортер» — за цикл фоторепортажів із життя району.

Наталю Верлату – завідувача відділу кореспондентів телебачення філії ПАТ «НСТУ» «Херсонська регіональна дирекція «Скіфія» — переможець конкурсу у номінації «Нові часи – нові герої» — за телепрограму «Герої не вмирають».

Еріку Авдєєву – редактора телебачення філії ПАТ «НСТУ» «Херсонська регіональна дирекція «Скіфія» — переможець конкурсу у номінації «Нові часи – нові герої» — за телепроект «Анексовані долі”.

Тетяну Савуля – програмного директора телеканалу «Твій ПЛЮС» — переможець конкурсу — за масштабний проект «Таврійська зірка».

Оксану Хлєбус – редактора телебачення філії ПАТ «НСТУ» «Херсонська регіональна дирекція «Скіфія» — переможець конкурсу у номінації «Надія журналістики» — за цикл передач для дітей.

Вікторію Деркач – редактора Новокаховської міської радіоорганізації – переможець конкурсу в номінації «Нові часи – нові герої» за серію передач про воїнів АТО.

Євгена Кокоришкіна – кореспондента сайту телеканалу «ЯТБ» — переможець конкурсу у номінації «Надія журналістики» — за телевізійні ток-шоу «Реформи.ua» та «Люди кажуть».

Яніну Лєбєдєву – кореспондента сайту УНН та телеканалу «Чорноморська ТРК» — переможець конкурсу у номінації «Реформи і якість нашого життя» — за передачі про ситуацію на адмінмежі з Кримом, розміщені кількома Всеукраїнськими ЗМІ.

Марину Савченко – позаштатного кореспондента сайту «Херсонці» та власний кореспондент каналу «24» по Херсонській області – переможець конкурсу в номінації «Нові часи – нові герої» — за низку матеріалів з патріотичної тематики.

Василя Піддубняка – позаштатного кореспондента сайту газети «Новий день» — переможець обласного творчого конкурсу у номінації «Журналістське розслідування» — за серію публікацій про земельні конфлікти в області.

Дипломами другого ступеня були відзначені:

Скадовська районна газета «Чорноморець» (редактор Тетяна Підгородецька) — за друге місце в обласному творчому конкурсі (номінація «Нові часи – нові герої) – за цикл матеріалів з патріотичної тематики.

Генічеська районна газета «Приазовська правда» (редактор Світлана Руднікова) – за друге місце у конкурсі (номінація «Реформи і якісь нашого часу») — за висвітлення проблем обслуговування сільського населення.

Олена Нечипуренко – керівник прес-клубу газети «Новий день» (друге місце у номінації «Реформи і якість нашого життя»)- за серію матеріалів з питань децентралізації громад.

Наталія Тимофєєва – старший редактор телебачення філії ПАТ «НСТУ» «Херсонська регіональна редакція «Скіфія» ( друге місце у номінації «Нові часи – нові герої») – за цикл програм з патріотичної тематики.

Ірина Паршина – кореспондент Миколаївського центру журналістських розслідувань (друге місце в номінації «Кращий фоторепортер») – за актуальні фото з життя Херсонської області.

Микола Шпильовий – кореспондент генічеської районної газети «Приазовська правда» (друге місце у номінації «Надія журналістики») — за серію матеріалів з питань ефективного використання землі.

Олександра Стрельник — студентка Херсонського державного університету (друге місце у номінації «Надія журналістики)- за цикл матеріалів з культурного життя Херсона, надрукованих у журналі «Свежий ветер».

Та дипломами третього ступеня були нагородженні:

Білозерська районна газета «Придніпровська зірка» (редактор Наталія Свирида) — за третє місце в обласному творчому конкурсі (номінація «Нові часи – нові герої») – за цикл матеріалів про долі воїнів АТО.

Нижньосірогозька районна газета «Червоний промінь» (редактор Віта Копенко) – за третє місце в конкурсі (номінація «Реформи і якість нашого життя»).

Олена Ліщенко – старший редактор телебачення філії ПАТ «НСТУ» «Херсонська регіональна дирекція «Скіфія» – за третє місце у конкурсі (номінація «Реформи і якість нашого життя») – за цикл передач «Україна: час місцевий».

Олександр Корняков – кореспондент інформаційної агенції «ПІК» — за третє місце в конкурсі (номінація «Кращий фоторепортер») — за фотоілюстрації на сайті Інтернет-видання.

Юлія Івахненко – кореспондент газети «Вісник Приазов’я» — за третє місце у конкурсі (номінація «Надія журналістики») – за матеріали із суспільно- економічного життя району.