Невдалі експерименти

Невдалі експерименти

5 лет назад 0

Енергетики в своїй повсякденній роботі часто стикаються з порушеннями споживачами Правил користування електричною енергією, а саме втручання в роботу електролічильників чи використання електричної енергії поза обліком, що класифікується як «крадіжка» електричної енергії.

Інспектори систематично проводять рейдові перевірки під час яких і виявляють нечесних користувачів. Яким же стає здивування споживачів, коли їм доводиться сплачувати солідний рахунок за порушення Правил користування електричною енергією.

Сумно закінчився невдалий експеримент з саме такою «економією електроенергії» для посадових осіб одного з садових товариств, що у Білозерському районі.

Відповідальні за електрогосподарство на насосній станції використовували електроенергію в обхід електролічильника. За такий експеримент працівників керівництву садового товариства доведеться відшкодувати збитки нанесені енергопостачальнику у сумі 331 873,92 грн.

В м. Херсоні власник кіоску-магазину також «мудрував» з електроенергією та недовго. При перевірці інспекторами було виявлено без облікове споживання електричної енергії. Сума нарахувань по акту про порушення Правил користування електричною енергією склала 210 772,20 гривень.

Іншому юридичному споживачеві експеримент з електроенергією також обійшовся в кругленьку суму. Товариство з обмеженою відповідальністю, яке займається розведенням риби, з метою без облікового користування електричною енергією, вмонтувало в лічильник сторонній пристрій, який керувався за допомогою радіосигналу та впливав на роботу електролічильника. За такі незаконні дії керівництво товариства змушене буде відшкодувати завдані збитки на суму 1млн 728 тисяч 974 гривень.

«Херсонобленерго» закликає усіх споживачів електричної енергії бути законослухняними та вчасно сплачувати за використану електрику. Перевіряючи дотримання споживачами Правил користування електричною енергією рейдові бригади працюють і у вихідні та святкові дні. Інспектори забезпечені новітніми технічними пристроями та обладнанням, що дають змогу виявляти всі способи розкрадання електричної енергії. При виявленні подібних фактів працівники обов’язково складають акти про порушення Правил користування, результатом яких є нарахування збитків.

В решті-решт виходить так, що порушники сплачують в десятки, а то й навіть сотні раз більше, ніж платять добросовісні споживачі, які не порушують Правил та своєчасно платять за використану електроенергію.

За інформацією прес-служби «Херсонобленерго»
Автор: Тимощук Олег, Департамент з питань внутрішньої та інформаційної політики ХОДА


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.