Секретар Херсонської міськради часів Сальдо згоден віддати Херсон і не тільки його заради життя дітей та онуків

1 неделя назад 0

Юрій Борисович Погрібний (Погрєбний, Погребной, Погрєбной), депутат Херсонської міської ради V скликання (партія “Віче” , екс-секретар Херсонської міської ради (2006-2010), заявив на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook в коментарях щодо зупинення війни під час дискусії з ректором Херсонського державного університету, екс-народним депутатом Співаковським Олександром Володимировичем, “я ж не герой, тому якщо нема іншого рішення, яке збереже життя моїх дітей, онуків і не моїх дітей і онуків, то я б віддав Херсон і не тільки його. Бо людські життя важливіші за всі теріторії. В мене до Вас зустрічне питання: а Ви готові пожертвувати життям своєї доньки і онуки, щоб зберегти Херсон чи інше місто під контролем України? “.

Херсон був звільнений від окупації 11 листопада 2022 року. Лівобережжя Херсонщини в більшій його частині залишається під контролем росіян. Місто постійно обстрілюється.

Юрій Погрібний був депутатом та секретарем Херсонської міськради, коли міським головою був Володимир Сальдо. Сальдо у 2022 році став колаборантом.

Під час виборчої кампанії 2020 року Погрібний займався “Командою Колихаєва”. Ігор Колихаєв тоді переміг у другому турі Сальдо, став Херсонським міським головою і завів депутатську фракції від іменної партії до Херсонської міськради. Погрібний став радником Херсонського міського голови та членом виконавчого комітету Херсонської міськради, але рівень його впливу був близьким до від’ємного значення. У 2022 році Колихаєва затримали росіяни, перебуває в полоні.

У 2021 році Погрібний назвав 90 відсотків херсонців тупими.

Погрібний називає себе: “Я тренер з ефективних комуникацій і soft skills. Мої тренінги – це те, що вам треба.” Відомо, що під час тренінгів Погрібний часто створює з слухачів “плем’я індіанців” і дає їм імена, а себе називає “Срібний Ведмідь”.