З початку поточного року прикордонники у КПВВ «Чонгар» відмовили у перетині адмінмежі 978 громадянам

З початку поточного року прикордонники у КПВВ «Чонгар» відмовили у перетині адмінмежі 978 громадянам

7 лет назад 0

Бердянський прикордонний загін звертає увагу всіх громадян завчасно готувати документи для подорожі, та нагадує, що Постановою Кабінету міністрів України від 4 червня 2015 року № 367 в’їзд на тимчасово окуповану територію України та виїзд з неї здійснюються через контрольні пункти в’їзду-виїзду «Каланчак», «Чаплинка», «Чонгар».

Іноземці, які збираються відвідати окуповану територію, при собі вони повинні мати дійсний паспортний документ та спецдозвіл, виданий територіальним органом ДМС.

Громадяни України можуть потрапити до анексованого півострову за умови пред’явлення наступних документів:

— паспорт громадянина України;
— паспорт громадянина України для виїзду за кордон;
— дипломатичний паспорт;
— службовий паспорт;
— посвідчення особи моряка;
— посвідчення члена екіпажу.

В’їзд на тимчасово окуповану територію України, або виїзд з неї, громадян України, які не досягли 16-річного віку, здійснюється за умови пред’явлення паспорта громадянина України, або паспорта громадянина України для виїзду за кордон, або проїзного документа дитини з дотриманням вимог, передбачених для таких осіб пунктами 3-6 Правил перетинання державного кордону громадянами України, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 27 січня 1995 р. № 57. У разі прямування особи, яка досягла 16-річного віку, з тимчасово окупованої території Крим на материкову Україну для оформлення паспорту громадянина України, така особа в обов’язковому порядку пропускається згідно із законодавством України.

Загалом, з початку поточного року прикордонники у контрольному пункті «Чонгар» відмовили у перетині адмінмежі із анексованим Кримом 978 особам, Усі вони не мали при собі належно оформлених документів, або потрапили на анексований півострів із порушеннями.

За інформацією прес-служби Державної прикордонної служби України