До Херсонської міської клінічної лікарні Тропіних завітав «ревізор»

3 года назад 0

Сьогодні, 10 вересня 2020 року, до Херсонської міської клінічної лікарні Тропіних, з робочим візитом завітав Дмитро Самофалов , заступник директора Південного міжрегіонального департаменту Національної служби здоров’я України. Ознайомлення з роботою медичного закладу відбулося за участі директор департаменту здоров’я Херсонської обласної державної адміністрації Віктора Короленка .

«Ознайомився з алгоритмом та маршрутом мобільних бригад. Вражений чітким та виваженим алгоритмом на кожному етапі роботи з пацієнтами з підозрою на коронавірус. Не дивлячись на COVID-19, інші служби працюють у штатному режимі, адже пацієнти повинні отримувати всебічну якісну і доступну медичну допомогу на безоплатній основі», – поділився враженнями Дмитро Самофалов .

За словами Дмитра Самофалова , вже закладається бюджет на наступний рік. Прогнози досить втішні, не дивлячись на епідемію COVID-19.

«Наше бачення бюджету на наступний рік цілком співпадає із законом гарантій медичного обслуговування населення. Ми потребуємо не менше як 5% від ВВП, і тоді це навіть дасть змогу збільшити фінансування у порівнянні з минулим роком».

Наразі очікується приїзд до медичного закладу прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля , який з робочим візитом сьогодні, 10 вересня 2020 року, відвідає Херсонщину. На базі медзакладу проведуть нараду щодо обговорення подальшої стратегії розвитку медичної галузі у Херсонській області.