Херсонщина отримає майже 5 тисяч доз вакцини Pfizer

3 года назад 0

До кінця місяця Херсонська область для продовження вакцинації отримає 4680 доз вакцини виробництва Pfizer/BioNTech. Про це повідомив директор департаменту здоров’я облдержадміністрації Віктор Короленко.

“Найближчим часом Херсонщина отримає 4680 доз вакцин виробництва Pfizer/BioNTech, разом з розхідними матеріалами для вакцинації виключно працівників та підопічних інтернатних закладів, будинків для людей похилого віку” , – сказав Короленко.

За його словами, через додаткову потребу нещодавно для Херсонщини розподілено 2000 доз вакцини з Дніпропетровської області.

“Загалом в області організовано 10 мобільних бригад медичних працівників, які вакцинують цільові групи вакциною виробництва АstraZeneca, а також 23 пункти щеплення для реалізації І та ІІ етапів Дорожньої карти вакцинації” , – зазначив Віктор Короленко.

Наразі в області залишилося 240 доз вакцини виробництва Oxford-AstraZeneca, які будуть використані протягом 2 днів.

Також  проводять організаційні заходи щодо вакцинації 3-5 етапів цільових груп Дорожньої карти, на 3 етап визначено 66 пунктів щеплення, на 4-5 етапи – 89 пунктів.

Окрім того, з початку минулого тижня  в області проводяться навчальні семінари щодо проведення щеплень від СOVID-19 вакциною CoronaVac виробництва Sinovac Biotech Ltd для медичних працівників мобільних бригад з імунізації та вакциною Comirnaty виробництва Pfizer/BioNTech.

Нагадаємо, в Херсонській області вакцинація від COVID-19 триває з 25 лютого. Наразі вакциною Oxford-AstraZeneca вже щеплено 12360 осіб.