iGov долучається до впровадження електронної медицини на Херсонщині

iGov долучається до впровадження електронної медицини на Херсонщині

6 лет назад 0

Останнім часом Херсонщина стала одним із лідерів серед регіонів України за темпами впровадження прогресивних онлайн-сервісів у сфері охорони здоров’я.

Визначальним фактором у цьому процесі став запуск ініційованого Херсонською обласною державною адміністрацією проекту зі створення електронної медичної картки. Інноваційна система дає можливість громадянам отримати більш якісну допомогу, через Інтернет записатися на прийом до лікаря, замовити цифровий рецепт і різного роду довідки, проконтролювати витрачені на лікування кошти та дії медиків.

З іншого боку усі необхідні відомості про хворого, які містяться на електронній картці, дозволяють лікарям віддалено знайомитися з історією хвороби пацієнта, комплексно вивчати стан його здоров’я, ставити більш точний діагноз.

Невід’ємною частиною цієї онлайн-системи став запуск веб-сайту «Медпортал» (http://medportal.ks.ua/), за допомогою якого через персональний онлайн-кабінет можна дистанційно записатися на прийом до лікаря, обравши зручний час.

Можливість скористатися таким вкрай актуальним сервісом надаватиме також портал електронних державних послуг iGov (https://igov.org.ua/). Наразі його херсонська команда спільно з Департаментом охорони здоров’я облдержадміністрації та розробниками сайту «Медпортал» проводять відповідні консультації і тестування.