Призначати нового директора лікарні в Каховці не поспішають

2 года назад 0

Більше трьох місяців заклад залишається без повноцінного керівника.

Коли буде оголошений конкурс на заміщення вакантної посади директора Каховської центральної міської лікарні ім. родини Панкеєвих — невідомо. 

— Я прийму це рішення згідно чинного законодавства. Але коли це буде — я не готовий ще сказати, — сказав міський голова Каховки Віталій Немерець на позачерговій сесії міськради 16 грудня.

Як пояснив начальник юридичного відділу Каховської міськради Олександр Малишенко, виконувати обов’язки директора лікарні нинішньому керівнику закладу Андрію Федотову за законом можливо не більше двох місяців.

— Але сама процедура оголошення конкурсу, його проведення і призначення триває більше 2 місяців. Крім того, є постанова Кабміну про оголошення карантину, на час якого не варто оголошувати будь-які конкурси. Тож через карантин ми його й не проводимо, — додав він.

Як повідомляв “Новий день”, попередню директорку лікарні Олену Мазур звільнили 12 жовтня 2021 року через виявлені в її роботі порушення фінансової дисципліни. Хоча більш ймовірною причиною її звільнення було те, що Мазур за час своєї роботи примудрилась розсваритися з представниками як колишнього, так і нинішнього засновника лікарні — колишньої Каховської райради і міської ради. А міського голову Віталія Немерця вона відкрито звинувачувала в намірах знищити заклад.

Місцева опозиція вважає, що ймовірною причиною небажання оголошувати конкурс у лікарні є бажання “протягнути” на цю посаду нинішнього в. о. директора ЦМЛ Андрія Федотова. Як нагадав депутат Херсонської облради Валерій Салтиков, попередня керівниця закладу Олена Мазур звинувачувала Федотова в наданні сфальсифікованого документу про післядипломну освіту в Національному університеті охорони здоров’я ім. П. Шупика. Що в червні 2021 року підтвердило керівництво цього навчального закладу.

— Можливо, Федотову потрібен час, щоб отримати повноцінну освіту і це б дало йому право подавати свою кандидатуру на конкурс директора лікарні, — на умовах анонімності припустив один із депутатів Каховської міськради.  

Нагадаємо, що в Новій Каховці навесні 2021 року, попри карантин, провели конкурс на зайняття вакантної посади генерального директора центральної міської лікарні. Його виграла адвокатка Наталя Гончарова. Крім того, 1 вересня 2021 року представили нового директора Херсонської обласної клінічної лікарні: ним став ексдиректор департаменту здоров’я облдержадміністрації Віктор Короленко. 

Олег БАТУРІН.