![](https://kherson-news.info/wp-content/uploads/2021/08/73a0eccf3c3a75a5f6d773b84a56693b-930x450.jpg)
В Чаплинському ЦПМСД почали працювати молоді лікарі
3 года назад 0
В Чаплинському центрі первинної медико-санітарної допомоги розпочали свою трудову діяльність молоді спеціалісти — лікарі загальної практики сімейної медицини Ольга Духнівська і Едуард Черненко.
Про це повідомляє Чаплинська селищна рада.
«Дуже приємно, що наша громада збільшилась на двох молодих фахівців. А отже, у Чаплинської громади є майбутнє. Від усієї громади бажаємо їм успіхів на новому місці, чудового настрою і приємних пацієнтів», — йдеться у повідомленні.
Селищна рада також нагадує, що мешканці громади, які ще не маєють підписаної декларації, можуть звератися до ЦПМСД.