![](https://kherson-news.info/wp-content/uploads/2021/05/bef2d4ea592625d0e866d58f792b4830-666x450.jpg)
У Олешківській лікарні відкрили кисневу станцію
3 года назад 0
У КП “Олешківська багатопрофільна лікарня” відкрили кисневу станцію, яка забезпечуватиме заклад медичним киснем, що дозволить надавати якісні медпослуги жителям громади, хворим на COVID-19.
Потужність кисневої станції – 45 кВт, а продуктивність – 500 літрів медичного кисню на хвилину, концентрацією не менше 93%. Загалом вартість придбання та встановлення кисневої станції становить понад 3,7 млн грн.
Голова облдержадміністрації Сергій Козир зазначив, що відтепер завдяки кисневій станції зменшиться залежність від постачання кисню в балонах, а також перебоїв із постачанням кисню.
Додамо, що це вже шосте киснева станція, відкрита на Херсонщині.