Журналіст-фронтовик Влад Якушев презентував у Львові своїх “Карателів” (фото, відео)

1 год назад 0

Сьогодні, 22 вересня, у Львові відбулась презентація роману про події на фронті російсько-української війни “Карателі”, авторства журналіста-воїна Влада Якушева.

Книга вийшла друком у київському видавництві “ДІПА”, пише сайт 4studio.com.ua.

У книзі описуються події 2015-2016 років, що відбувались на ділянках фронту, яку захищала 14-та ОМБР. У цій бригаді автор у 2015-2016 рр. служив на посаді керівника прес-служби.

“Усі історії описані у книзі є правдою. Якщо були якісь випадки, що людина нормально служила, а вийшов курйоз, я описував без імен, спецільно для цього створив персонажа Юліка, на якого “вісив” все. От кожна бойова втрата описано поіменно…”, – розповів автор.

На презентацію роману у рамках “25 Book Forum” завітали десятки вдячних читачів, які із задоволенням слухали веселі та сумні фронтові історії з уст Влада. Також у залі були пристутні й “персонажі” книги.

Попри позитивний настрій автора та вибухи нестримного сміху в залі, говорили нині й про сумне:

“У книгі є розділ про суїцид, на жаль, також буває на фронті. Часто таке трапляється через сімейні проблеми, нерозуміння з боку сім`ї. Одного з хлопців покинула дружина, написала йому про це у листі, у нас саме бій був. Це його зламало, він пішов на мінне поле і йшов допоки не підірвався… Коли його забирали з поля, задзвонив телефон – дружина. Їй повідомили, що загинув, нема його… Пауза і запитання: “А компенсація буде?” Далі просто була німа сцена. Хочу закликати, якщо є таке щось у вашій сім’ї, то скажіть це у обличчя, почекайте поки людина повернеться, бо там, коли щодня обстріли й стрес, можливостей для суїциду дуже багато”, – зазначив Влад Якушев.

Додамо, що перша презентація книги відбулась 13 вересня у місті Мар’їнка, Донецької області.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.