Представництво ЄС презентує ініціативу Team Europe в Херсоні

4 года назад 0

9 листопада о 10:30 – 13:30 у Херсоні в  Конференц-зала готелю Оптіма, пр-т. Ушакова, 43 відбудеться презентація групи Team Europe та дискусія на тему: «Перспективи та можливості для херсонського бізнесу експортувати до країн ЄС та посилити власну конкурентоспроможність»

Експерти Team Europe разом з Представництвом ЄС проведуть презентацію ініціативи для медіа, представників влади та бізнес спільнот Херсону. Провідною темою першої зустрічі Team Europe з херсонськими ЗМІ та представниками влади стане обговорення можливостей та перспектив виходу на ринки ЄС, посилення конкурентоспроможності та залучення нових інвестицій для херсонського бізнесу. Вони сприятимуть налагодженню тісніших взаємин та поширенню спільних цінностей між Україною та ЄС, допомагатимуть роз’яснювати вплив Угоди про асоціацію між Україною та ЄС на економіку міста і області та стануть надійними партнерами місцевих ЗМІ у відповідних сферах своєї компетенції.

Після презентації ініціативи, ключові спікери у своїх виступах розглянуть перспективи для херсонського бізнесу скористатися перевагами вільної торгівлі шляхом пошуку нових експортних ніш та підвищення конкурентоспроможності херсонських компаній на світовому та європейському ринках. Крім цього, учасники матимуть змогу дізнатись  про програми і інструменти ЄС для підтримки малого і середнього бізнесу.  Захід надасть можливість представникам ЗМІ, бізнесу та екпертам обговорити  актуальні питання у неформальній атмосфері за кавою.

Учасники:

Юргіс Вілчінскас, керівник відділу преси та інформації Представництва ЄС в Україні;

Жослен Гіттон, перший секретар Торговельної та економічної секції Представництва ЄС в Україні;

Артем Ващиленко, виконавчий директор Центру Підтримки Бізнесу в м. Миколаїв (програма ЄС EU4Business);

Експерти Team Europe – Віталій Бєлобров, голова Бізнес-асоціації «Ми-Херсонці», експерт зі страхування і фінансового планування, Кращий фінансовий консультант України 2014 року;

Дмитро Козонак, підприємець, спеціаліст із зв’язків з громадськістю;

Вікторія Кравцова, спеціаліст з інтелектуальної власності Патентного бюро Grades Patent;

Наталія Матковська, незалежний консультант з питань соціальних комунікацій та інжинірингу;

Марія Махновець, незалежний консультант з експорту органічної продукції з України, ініціатор створення Українського Органічного Кластеру, член Правління Ukrainian Food Valley;

Олексій Мирошников, експерт з брендингу, спеціаліст з інтелектуальної власності;

Андрій Ткаченко, член Бізнес-асоціації «Ми-Херсонці», експерт з права.

Щоб приєднатися до зустрічі, будь ласка, заповніть реєстраційну форму  до 15:00, 8 листопада. Щоб отримати більше інформації, будь ласка, звертайтеся до Ольги Міщенко за тел. 096 681 76 07, e-mail: mishchenkoomm@gmail.com.   

 

Довідкова інформація:

Ініціатива Team Europe об'єднує експертів і фахівців із різних сфер, які прагнуть посилити різносторонні відносини між Україною та ЄС. Наші експерти діляться ідеями для поширення європейських цінностей та способу життя, підтримки українських реформ і залучення фінансової та технічної допомоги ЄС у кожен куточок України.

Team Europe – це простір для діалогу, обміну ідеями, актуальними новинами про відносини між Україною та ЄС, а також координації публічних заходів у регіонах. Заходи Team Europe підтримує Представництво ЄС в Україні.

інф.  Бізнес-асоціація "МИ-ХЕРСОНЦІ"
business100.ks.ua


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.