Відшкодування втрат на понад 16 млн грн забезпечили херсонські аудитори

Відшкодування втрат на понад 16 млн грн забезпечили херсонські аудитори

7 лет назад 0

Протягом січня — вересня 2017 року фахівці Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області забезпечили  відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму понад 16,6 млн грн.

Перед органами прокуратури державні аудитори ініціювали пред’явлення 5 позовів. Також до суду пред’явлено  позов щодо відшкодування винними особами втрат фінансових та матеріальних ресурсів. Крім того, за результатами аналізу процедур закупівель (без виходу на об’єкт контролю) через виявлені порушення за рекомендаціями аудиторів відмінено торги та розірвано вже укладені договори на суму 129,9 млн грн.

До порушників бюджетної дисципліни застосовано 29 заходів впливу у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами, призупинення бюджетних асигнувань та зменшення бюджетних призначень. За недотримання законодавства 89 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 35 – до дисциплінарної та матеріальної, 21 особу звільнено із посади.

До Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про виявлені господарські операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму 9,1 млн грн.