На Херсонщині триває «Місячник безпеки дорожнього руху»

3 месяца назад 0

Нагадаємо, впродовж червня на території області поліція проводить цільові профілактичні заходи, направлені на підвищення правосвідомості учасників дорожнього руху та попередження загибелі та травмування людей в дорожньо-транспортних пригодах. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Херсонської області.

За першу половину проведення «Місячника безпеки дорожнього руху» працівники груп реагування патрульної поліції районних підрозділів ГУНП в Херсонській області виявили 1310 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, в тому числі 132 факти керування транспортним засобом у нетверезому стані, 57 порушень правил проїзду перехресть, 56 фактів порушень Правил дорожнього руху пішоходами, 243 факти нехтування вимогами обов’язкового використання мотошоломів та пасків безпеки та інше.

Як зазначає керівник управління превентивної діяльності обласного главку поліції В’ячеслав Шинкарьов, завдяки посиленню контролю поліцейськими за безпекою дорожнього руху вдалося значно знизити негативні наслідки настання дорожньо-транспортних пригод. Так, якщо за 15 днів червня минулого року на території області було зареєстровано 21 ДТП з постраждалими, в яких 5 чоловік загинули та 21 людина була травмована, то за аналогічний період першого літнього місяця цього року зареєстровано 13 таких автопригод, в яких постраждали 14 учасників дорожнього руху та не загинуло жодного чоловіка.

Проведення профілактичних заходів з безпеки дорожнього руху триває. Поліція Херсонщини вкотре нагадує його учасникам, що дотримання правил дорожньої безпеки – запорука життя!


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.