Поліція Херсонщини нагадує власникам мототранспорту про необхідність подбати про їх збереження

1 год назад 0

За останню добу в поліцію Херсонщини звернулись четверо мешканців області з заявами про незаконне заволодіння мототранспортними засобами. Поліція закликає громадян не залишати свої скутери і мопеди без нагляду та подбати про їх зберігання.

Так, вчора вранці в Скадовське відділення поліції зателефонувала 48-річна жителька міста. Вона розповіла, що невідомі угнали її скутер «Honda Dio». Як з’ясувалось, заявниця залишила свій транспортний засіб на ніч без нагляду на вулиці біля під’їзду будинку. Також в Скадовську, 17-річний хлопець залишив свій мопед на неохороняємій парковці біля місцевої лікарні. Коли власник повернувся, транспортного засобу вже не було. Цього ж дня, у 68-річного мешканця Генічеського району невідомі теж викрали скутер, а у житель Каланчацького району позбувся мотоциклу «ІЖ», який він залишив серед поля.

Поліція Херсонщини радить власникам мототранспорту дотримуватись наступних порад:

— використовуйте спеціальні засоби для блокування керма або встановіть протиугінний замок на гальмівний диск, що захищає від провертання коліс;
— обладнайте свій транспортний засіб сигналізацію, бажано зі зворотним зв'язком;
— якщо ви мешкаєте у приватному секторі не залишайте свій транспортний засіб на вулиці – закотіть його на подвір’я, а вночі зачиняйте в гаражі або іншому приміщенні з надійними замками;
— якщо ви живете у багатоповерхівці користуйтеся послугами стоянок та парковок, що охороняються;
— паркуйте свій транспорт в освітлюваному місці поблизу магазинів, банків, банкоматів. Зазвичай у таких місцях є камери відеоспостереження, що може допомогти в оперативному розкритті в разі вчинення угону.

Відділ комунікації поліції Херсонської області


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.