32 земельні ділянки виставлять на торги в Херсонській області

2 года назад 0

В Головному управлінні Держгеокадастру затвердили перелік земельних ділянок сільськогосподарського призначення, права оренди на які виставляються на торги у листопаді.

У ньому налічується 32 земельних масиви загальною площею понад 1,2 тис. га. Загальний стартовий розмір річної орендної плати за виставлені лоти склав понад 1,6 млн. грн, повідомили в ОДА.

Найбільше – 10 земельних ділянок для ведення товарного сільгоспвиробництва загальною площею близько 200 га, пропонуються для оренди на території Олешківського району. Їх стартова ціна становить 238,2 тис. грн.

Найвища ж стартова ціна – понад 1,1 млн. грн., встановлена за права оренди на 8 земельних ділянок для ведення фермерського господарства загальною площею 547 га на території Чаплинського району.

Решта земельних ділянок із зазначеного переліку розташовані у Білозерському (2), Великоолександрівському (3), Нижньосірогозькому (2), Новотроїцькому (6), Каланчацькому (1) районах.

Стартова відсоткова ставка встановлена на рівні 8% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки. Строк оренди – 7 років.

ГУ Держгеокадастру у Херсонській області, яке є організатором торгів, запрошує громадян, фермерів та сільгосптоваровиробників взяти участь у земельних торгах у формі аукціону. Для участі у земельних торгах необхідно за три робочих дні до їх проведення подати заяву виконавцю торгів про участь у земельних торгах, а також сплатити реєстраційний і гарантійний внески.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.