Херсонський нардеп подав позов на мера до суду

3 года назад 0

Херсонський нардеп Юрій Одарченко звернувся до суду з позовом про визнання незаконним рішення про підвищення тарифу на проїзд у маршрутках.
Про це він написав на сторінці у Facebook.

"Сьогодні звернувся до Херсонського міського суду Херсонської області з позовом про визнання незаконним оприлюдненого сьогодні "Рішення Виконкому" про підвищення тарифу на проїзд у маршрутках до 5 грн.
Справа в тому, що як такого "Рішення Виконкому" не існує — Миколаєнко просто одноосібно підняв тариф. Очевидно, що жадібність виявилася більшою за совість.
Підстави для позову досить прості: виконавчий комітет відхилив підвимщення тарифу на своєму засіданні, але Миколаєнко все одно підписав його, посилаючись на якесь "опитування" членів виконкому "у робочому порядку". Закон таких опитувань не передбачає. Всі розповіді про "внутрішній Регламент" — це психотерапія для мера. Жоден "Регламент" не може бути вищим за Закон.
А по-друге мер повністю проігнорував порядок прийняття регуляторних актів.
А цей порядок дозволяє громаді брати участь у прийнятті рішення. І він вимагає детального обгрунтування нового тарифу. Зараз же тариф підняли до 5 грн. просто так, без реальних розрахунків. Просто так захотіли перевізники і мер із ними погодився. Не думаю, що через "доброту душевну".
Нажаль, в наслідок судової реформи Херсонській міський суд має у своєму складі лише третини суддів із необхідної кількості, в результаті чого справи розглядаються дуже повільно. Але я сподіваюся, що суд прийме до уваги надзвичайність ситуації та неймовірну простоту справи і призначить розгляд як най швидше".


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.