Одна з мереж супермаркетів в Україні повністю відмовляється від первинного пластику на касах

3 недели назад 0

Мережа "Ашан Рітейл Україна" бере на себе зобов'язання повністю відмовитись від первинного пластику на касах.

За інформацією, три місяці тому у мережі Ашан запропонували покупцям пакети, що на 100% виготовлені з переробленого пластику та розраховані на покупки вагою 10 кг.

"Ми щиро переконані, що придбання такого пакету суттєво зменшує негативний вплив на навколишнє середовище, адже для його створення використовувався винятково наявний перероблений ресурс. Це перші, але вагомі кроки на шляху до екологізації пакування", – йдеться у повідомленні компанії.

Нині "Ашан" пропонує багаторазові сумки-шопери та крафтові паперові пакети на касах. Проте вирішив повністю перейти на вторинну сировину – з липня 2021 в усіх магазинах мережі будуть представлені пакети зі 100% переробленого пластику для покупок вагою 5, 7 та 10 кг за вартістю звичайних пакетів.

Компанія зауважує, пакет не потребує особливих умов зберігання – після використання його можна знову передати на переробку і так до 5-ти разів. Він також "не потребує обов'язкового температурного режиму, як, наприклад, пакети для компостування, що можуть розкладатися до 20 років у разі, якщо не дотримано усіх необхідних умов".

Також, запевняє "Ашан", пакет зі 100% переробленого пластику не містить жодних домішок, що прискорюють розклад пластику на дрібні частинки – мікропластик, який врешті є ще більш небезпечними для природи.

У такий спосіб, "Ашан" є першою мережею в Україні, що повністю відмовляється від первинного пластику на касі. У магазинах мережі передбачені просвітницькі активності разом із партнерами Zero Waste.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.