У херсонця без його відома зловмисники зняли з банківської картки 31000 гривень

1 год назад 0

В «Єдиний центр 102» поліції Херсонщини звернувся 28-річний херсонець. Чоловік розповів, що з його банківської картки зникли гроші в сумі 31000 гривень. Як виявилося, потерпілий став жертвою нового виду крадіжки. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Херсонської області.

Поліцейські встановили, що потерпілий, як зазвичай стається з жертвами шахраїв, нікому реквізити своєї картки не давав. Чоловік пригадав, що протягом останніх днів йому кілька разів телефонували на мобільний з незнайомих номерів. Після початку розмови люди вибачались, що помилились номером. На третій день його сім-картку заблокували. Прокинувшись вранці, чоловік виявив, що з банківського рахунку зникла 31000 гривень. Як з’ясувалося, потерпілий став жертвою нового виду крадіжки.

Злочин відбувається за наступними кроками: зловмисник телефонує на мобільний номер жертви та говорить, що помилився, або робить виклик і одразу його скидає. Коли жертва передзвонює, їй відповідають, що це був помилковий дзвінок. Так відбувається кілька разів. Таким чином зловмиснику відомо останні три номери, з ким спілкувалася жертва. Цих даних достатньо для блокування та відновлення сім-картки. Зловмисник телефонує мобільному оператору та блокує сім-картку. Наступного дня він відновлює її під виглядом власника номеру та отримує доступ до інтернет-банкінгу жертви і користується її грошима.

Поліція Херсонщини нагадує громадянам про необхідність бути пильними та обачними, щоб не стати жертвою злочину.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.