Наш Край: Уряд має захистити українців від зростання цін на товари першої необхідності

1 месяц назад 0

Про це заявив співголова партії «Наш край» Олександр Мазурчак та закликав владу регулювати ціни на соціальні товари.
«Неконтрольована інфляція через бездіяльність уряду призвела до катастрофічного подорожчання товарів першої необхідності. За підсумкам березня, інфляція сягнула 8,5% – це найвище зростання цін за останні півтора року. Ситуація вимагає негайного реагування з боку уряду, бо зростання цін може дуже швидко вийти з-під контролю і під ударом опиняться мільйони наших співгромадян», – зазначив Олександр Мазурчак.
Він наголосив, що зростання цін означає надприбутки для українських олігархів і фінансову скруту для більшості простих українців.
«Інфляція найбільше б’є по родинах з низькими доходами, які не мають можливості робити значні запаси товарів. Крім того, першими завжди дорожчають соціальні групи товарів – хліб, молочні вироби, крупи, овочі, яйця, м’ясо. Натомість через ріст цін світовому ринку на пшеницю, олії та руду українськи олігархи отримують надприбутки, оскільки Україна є одним із найбільших експортерів цих продуктів», – переконаний Олексанр Мазурчак.
«Наш край», зазначив співголова партії, вимагає від уряду вже зараз встановити ефективне державне регулювання цін на соціально значущі групи товарів і забезпечити щоденний моніторинг цін у всіх регіонах України, щоб не допустити соціальної катастрофи.
“Регулювання цін не має містити «драконівських» заходів, які можуть призвести до дефіциту певних груп товарів та подальшої спекуляції ними. Пріоритетним мають стати інтереси українських громадян – саме у цьому полягає соціальна функція держави», – підсумував Олександр МАЗУРЧАК.
ПП НАШ КРАЙ
P.S. Нагадаємо, за даними Держстату, за підсумками березня 2021 року інфляція в Україні у річному вимірі досягла 8,5%.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.