Київський режим планує  заборонити ще 17 партій

11 месяцев назад 0

У березні РНБО ухвалила рішення, відповідно до якого призупинено діяльність 11 українських партій. Цим рішенням також було покладено обов’язок на Міністерство юстиції подати відповідні позови щодо заборони діяльності цих партій.

У судах перебувають 17 позовів Міністерства юстиції про заборону партій. Про це повідомила заступниця міністра юстиції Валерія Коломієць на брифінгу в Медіацентрі Україна.

Загалом на сьогодні в судах України перебуває 17 позовів Міністерства юстиції про заборону тих чи інших політичних партій. 11 з них – на виконання рішення РНБО, 5 із них стосуються того, що ми отримали повідомлення Служби безпеки України про злочинну діяльність цих політичних сил, в тому числі пособництво окупанту, і одна – це славнозвісна партія, в якої, власне, назва територіальних представництв відрізняється від загалом назви партії. Я маю на увазі партію “Русь єдина”… І, фактично, вже рік ми так само розглядаємо цю справу”, – сказала вона.

Коломієць висловила сподівання, що у зв’язку із набуттям чинності закону, який пришвидшує розгляд позовів щодо заборони партій, окрім тих 11 рішень, які вже є, у тому числі 10 з них на виконання рішень РНБО, протягом місяця будуть заслухані й решта шість позовів.

Нагадаємо, Восьмий апеляційний адміністративний суд  у Львові  14 липня заборонив діяльність політичної партії «Блок Володимира Сальдо».  Пізніше заборонили «Оппоблок» та Шарія. Майно партій та всіх  осередків, згідно з рішенням львівського суду, передається державі.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.