Зброю на стіл: Рада змінила закон для нардепів

2 года назад 0

Верховна Рада підтримала зміни до закону "Про державну охорону органів державної влади України та посадових осіб", який зобов'язує народних депутатів здавати зброю при вході у будівлі під державною охороною.

За це проголосували  263  депутати.

В будівлі, де працюють Верховна Рада, президент, Кабінет міністрів, а також інші органи державної влади, щодо яких здійснюється державна охорона,  не допускатимуть осіб з холодною або вогнепальною зброєю  (крім людей, які здійснюють державну охорону відповідної будівлі), повідомляє "Інтерфакс-Україна"

Також йдеться про недопуск осіб з вибуховими речовинами, засобами підриву, боєприпасами, навчальними або імітаційними боєприпасами, легкозаймистими рідинами або горючими твердими речовинами, піротехнічними засобами.

Виключаються з цього переліку — отруйні і сильнодіючі речовини.

Військовослужбовці Управління державної охорони матимуть  право не допускати  осіб, які мають при собі заборонені предмети.

Секретар комітету Верховної Ради з питань національної безпеки і оборони народний депутат від БПП  Іван Вінник  наголосив, що при цьому народні депутати залишаються недоторканними: ніхто обшукувати і оглядати їх не буде, пише "Українська правда"

Закон вступить в силу з дня його публікації.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.