42 кілометри Олешківськими пісками: на Херсонщині відбувся краєзнавчий марафон

4 недели назад 0

 На Херсонщині відбувся туристично-краєзнавчий марафон з пішохідного туризму "Пізнай Україну — пізнаєш себе". Загальна довжина маршруту 42 кілометри.  

Туристично-краєзнавчий марафон з пішохідного туризму проводиться вдев’яте. Участь у ньому взяли як діти, так і дорослі. Стартували учасники о 8-ій годині  біля  туристичної бази "Зелені хутори Таврії". Пройшли Олешківські ліси, Підлісне, Костогризове. "Девіз нашого марафону — "Немає переможця сильніше того, хто переміг себе".  У нашому марафоні немає тих, хто програв, є тільки переможці, бо ми всі йдемо разом, допомагаючи один одному", — розповів організатор марафону Микола Шумбасов.За словами організатора, головна мета марафону – полюбити природу, пізнати себе, перевірити  наскільки ти сильний духом, волею та тілом. Олена Саймоленко бере  участь сьомий раз. Торік жінка подолала дистанцію 100 кілометрів у марафоні в Одесі.

"Я просто люблю людей, люблю природу, тому я ходжу в походи. Люблю дорогу і пригоди", — каже Олена Самойленко. Віра одна з наймолодших учасниць. Дівчині 9 років. 

"Я навчаюсь у 3 класі. Мені дуже подобається ходити в похід. Я дуже люблю ходити пішки. Для мене це нове" , — поділилась дівчинка.Вона бере участь у марафоні з усією родиною. Олександр та Олена Синюк переконані, дітей треба змалку привчати до здорового способу життя і вміння любити та цінувати природу. 

"Такі походи зміцнюють наш дух. Ми постійно шукаємо щось нове в цьому. Шлях до довголіття ми постійно долаємо. Знаходимо себе,  знайомимось з природою", — каже Олександр.
" Кожні вихідні ми на природі. Спеціальної підготовки ми не проводимо, але кожні вихідні ми йдемо 15-20 км і вдихаємо повітря" , — розповідає його дружина Олена.

Участь у марафоні взяли 46  любителів пішохідного туризму, торік їх було 30. Цього року більшість учасників з Херсонщини, але є і пара з Києва.  " Цей марафон разом проходимо вперше. Я була ініціатором цієї поїздки. Сама я беру участь у марафоні вдруге. Перший раз залишив незабутні враження, бо ти пізнаєш себе. З тобою разом прекрасна компанія. Микола Іванович завжди заряджає усіх позитивом та енергією" , — розповіла учасниця марафону Олена Недашківська. 

Суспільне Херсон


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.