Чому на степових колодязях Херсонщини відра діряві

1 неделя назад 0

Після того, як до степового селища Іванівка на Херсонщині підтягнули трубопровід із дніпровською водою, тут геть розучилися було цінувати три громадські колодязі.
Їх металеві деталі просто розтягли, та ще й усіляке сміття туди кидали. Однак на захист резервних накопичувачів води стали місцеві меліоратори.
Працівники Іванівського міжрайонного управління водного господарства власними зусиллями розчистили два колодязі з трьох, ще й облаштували навколишню територію. Ці колодязі знаходяться на в’їздах у селище, тож подорожні у спеку охоче зупиняються тут, аби посмакувати холодною водою та відпочити у затінку. Та й місцеві навідуються – якщо на водогоні аварії, більше води взяти нізвідки, тільки в колодязях. Над третім колодязем (на знімку) меліоратори поки що встановили навіс, а наступного року також збираються привести його до ладу. Адже колодязь у посушливому степу – це життя.
Втім, начальник Іванівського МУВГ Валерій Щербань поскаржився: хоча біля відновлених колодязів уже не смітять, виникла інша проблема. І сміх, і гріх, але щотижня з колодязного зрубу крадуть відра з «оцинковки». Тож за порадою старожилів довелося у дні ємності пробити дірку. Вода з неї витікає поволі, тож кому треба напитися – той нап’ється, і запас води у власний посуд переллє. А от вкрасти діряве відро вже нікому на думку не спадає.
Голос України
На знімках : керівник Іванівського міжрайонного управління водного господарства Валерій Щербань смакує воду з відновленого колодязя; запрошення попити смачної водички; а цей колодязь ще чекає «повернення у стрій».


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.