Циркових тварин випустять на волю в один день — проект

2 года назад 0

Наслідуючи європейський тренд народні обранці вирішили зробити свій внесок у захист диких тварин: прибрати їх із циркових арен.

Проект «Про внесення змін до статті 8 Закону України «Про захист тварин від жорстокого поводження» (№9362) передбачає встановлення на законодавчому рівні заборони на використання диких тварин під час циркових вистав. Про це повідомляє "ЗіБ".

Як зазначається в пояснювальній записці, в цирку звірам не здатні забезпечити належний простір. Також вони зазнають великого стресу від того, що поруч перебуває їхня здобич. Через це скорочується тривалість їхнього життя. Напевне, автори вважають, що в усіх зоопарках країни тварин тримають в умовах, максимально наближених до природних.

Якщо в Європі такі норми вводяться поступово, з певним перехідним періодом і обов’язковим вирішенням питання щодо долі циркових звірів, то в Україні таким «дріб’язком» не переймаються. Закон має набрати чинності з дня, наступного за днем його опублікування. Напевне, аби його виконати, власникові цирку доведеться просто відкрити клітки та випустити звірів на волю.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.