Олешківські депутати вимагають звіту за використання коштів з районного бюджету

3 недели назад 0

На позачерговій сесії депутати Олешківської районної ради вимагатимуть звіт тимчасової комісії щодо Козачелагерського дитсадка.
Ще в березні 2018 р. за ініціативи депутатів Олешківської районної ради Максима Тертичного та Світлани Карпухіної рішенням 29 сесії районної ради була створена тимчасова контрольна депутатська комісія, мета діяльності якої — провести перевірку використання коштів, виділених з районного бюджету на Козачелагерський заклад дошкільної освіти «Казка».
До складу даної комісії ввійшли 5 народних обранців, в тому числі Максим Вікторович – голова та Світлана Миколаївна — досвідчений аудитор (працювала спеціалістом державної фінансової інспекції у Херсонській області).
Згідно Регламенту районної ради, очільник даної комісії повинен прозвітувати про її діяльність перед депутатським корпусом, але на цю подію 36 народних обранців чекають і досі…
Минуло 2 роки, і хоч у пропозиціях до порядку денного сесій представницького органу влади головою Павлом Потоцьким неодноразово вносилося питання, щодо звіту про роботу народних «аудиторів», то так ніхто і не дізнався, куди поділися бюджетні кошти (4 млн. грн), спрямовані на реконструкцію будівлі «Казки».
У п’ятницю, 16 жовтня цього року депутати збираються на позачергову сесію, де вимагатимуть звіт про роботу тимчасової комісії.
За матеріалами Олешківської районної ради


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.