Продукти, що допомагають боротися з хворобами на клітинному рівні

2 месяца назад 0

Функціональні продукти містять біологічно активні сполуки, які можуть допомогти в боротьбі з хворобами.

Ґрунтуючись на доказах, представлених численними дослідженнями, вчені вважають, що використання функціональних продуктів є багатообіцяючою стратегією для профілактики і лікування хронічних захворювань. Спробуйте додати в свій раціон продукти, що містять ці сполуки.

Виноград

Широко використовувуються біоактивні інгредієнти, що підсилюють аутофагію та можуть допомогти в профілактиці та лікуванні хронічних захворювань.

Ресвератрол (RSV)

Він міститься в ягодах, горіхах, винограді. RSV є поліфенолом, рослинним з’єднанням з плейотропними властивостями. RSV має антиоксидантні, протизапальні та нейропротекторні властивості.

Це з’єднання міститься в зеленому чаї. Він також добре відомий своїми антиоксидантними властивостями. EGCG не тільки регулює чутливість до інсуліну, ліпідний обмін і запальні реакції, але також забезпечує нейропротекцію.

Куркумін

Це з’єднання зазвичай зустрічається в куркумі. Крім своїх антиоксидантних і протизапальних властивостей, куркумін також допомагає при аутофагії і захищає ендотеліальні клітини людини від окисного пошкодження. Кілька досліджень продемонстрували потенціал куркуміну в лікуванні хвороб обміну речовин.

Трегалоза

Зустрічається в грибах, дріжджах і подібних мікроорганізмах. Трегалоза допомагає підтримувати цілісність клітин, запобігаючи денатурації білка (порушення білкових структур). Оскільки трегалоза нешкідлива навіть при високих концентраціях, вчені розглядають її як потенційний засіб для лікування хронічних захворювань.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.