Професія вчителя повинна знов стати престижною та гідно оплачуваною

2 недели назад 0

Саме так вважають в політичній партії «Слуга Народу», — переконує голова Херсонської обласної організації партії Юрій Соболевський:
«Вчителя – це люди, які виховуючи наших дітей у школах створюють майбутнє України. Від якості освіти залежить, якою вона буде у майбутньому – сировинним додатком чи розвиненою високотехнологічною державою. І ми повинні створити вчителям гідні умови праці, зробити цю професію престижною.
Політична партія «Слуга Народу» почала процес реформи освіти в прийнятому у серпні Законі «Про повну загальну середню освіту». Ним закладено багато передумов для розвитку галузі та збільшення зарплатні вчителів до не менш трьох мінімальних зарплат у найближчі кілька років.
Також після виборів ми плануємо долучитися до цього процесу і попрацювати над збільшенням місцевої підтримки. Муніципальні надбавки, програми з виділення житла молодим спеціалістам – все це також підвищить привабливість професії. Це гра в довгу, яка згодом принесе значні плоди всьому суспільству», — прокоментував голова Херсонської обласної організації політичної партії «Слуга Народу» Юрій СОБОЛЄВСЬКИЙ.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.