Студенти Херсонського держуніверситету вивчають права людини в медіа

1 неделя назад 0

Здобувачки освіти ІІ курсу факультету української й іноземної філології та журналістики Херсонського державного університету стали учасницями конкурсу студентських журналістських робіт «Права людини в медіа: від розуміння до змін».
Подібний конкурс проводиться в Україні вдруге. Він покликаний сприяти якісним змінам у журналістській освіті та стимулювати розвиток медіадіяльності на цінностях прав людини.
Організаторами виступили Інститут журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Центр прав людини ZMINA, Програма розвитку ООН в Україні.
До оргкомітету було надано 171 роботу, загалом – 267 авторів та авторок з 25 університетів та одного журналістського гуртка. До складу учасників увійшли й представниці Херсонського державного університету. Науковим наставником студенток виступив старший викладач кафедри української філології та журналістики Андрій Соломахін.
По завершенню усім учасникам було видано сертифікати про участь у конкурсі «Права людини в медіа: від розуміння до змін» та невеличкі рецензії до кожної роботи.
Пресцентр ХДУ


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.