В Олешківській районній раді займаються проблемами освіти

3 недели назад 0

От і сьогодні, 3 вересня, у рамках робочої поїздки, голова Олешківської районної ради Павло Потоцький, разом із заступником Костянтином Бугановим, відвідали черговий освітянський заклад.
Разом з депутатами районної ради із Нової Маячки Сергієм Хомуліним і Сергієм Черняєвим, директором комунальної установи «Центр по обслуговуванню установ та закладів освіти району» Олешківської районної ради Миколою Литвиненко вони відвідали комунальні заклади «Новомаячківський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів» і «Новомаячківський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів» Олешківської районної ради.
Павло Потоцький оглянув навчальні приміщення, умови для перебування та навчання дітей, поцікавився матеріально-технічною базою Новомаячківських шкіл, обговорив з керівниками цих комунальних закладів районної ради питання харчування учнів, забезпечення підручниками, організації підвезення, а також поспілкувався з учителями та працівниками.
У ході візиту очільник районної ради оглянув нещодавно проведену реконструкцію по встановленню металопластикових вікон у Новомаячківській школі І-ІІІ ступенів, яка проведена за рахунок районного бюджету на загальну суму 574 тис. грн., ініціаторами якої були депутати із цього селища Сергій Хомулін і Сергій Черняєв.За матеріалами Олешківської районної ради


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.