У Херсоні кращі спортсмени отримали іменні стипендії

2 недели назад 0

У Херсоні кращі спортсмени, які гідно представляють місто на всеукраїнських та міжнароднмх спортивних змаганнях, отримали фінансову підтримку з міського бюджету. Відповідне розпорядження № 333-р  від 24 грудня 2020 року підписав міський голова Ігор Колихаєв з  метою підтримки і стимулювання розвитку спорту вищих досягнень у місті Херсоні.  
Іменні стипендії у розмірі 10  тис. грн  кожна, з одноразовою виплатою призначені  наступним спортсменам, які представляють такі види спорту –  з мішані єдиноборства, веслування академічне, веслування на байдарках і каное,  стрільба з пневматичної зброї, кульова стрільба,  спортивна гімнастика,  жіночий гандбол,  кіокушин-карате,  плавання,  козацький двобій, пляжний гандбол, бокс, жіночий бокс, вільна боротьба,  кікбоксинг  WAKO , хокей із шайбою,  спортивне орієнтування, шашки-100 :

Афанасенку   Артему Олександровичу  –  майстрові спорту України міжнародного класу, чемпіонові України зі змішаних єдиноборств, срібному призерові чемпіонату Європи зі змішаних єдиноборств; 
Баблюк   Яні Ігорівні  – кандидатові у майстри спорту України, чемпіонці України серед молоді з веслування академічного; 
Бойчук  Єлизаветі Олександрівні  –  майстрові спорту України, чемпіонці України серед юніорів, бронзовій призерцічемпіонату України з пневматичної зброї серед дорослих; 
Бураго  Ользі Олексіївні  – майстрові спорту України, чемпіонці України з веслування на байдарках і каное (марафон); 
Василенко  Вікторії Віталіївні  – майстрові спорту України, чемпіонці України з веслування академічного серед молоді;  
Височенко Вікторії Юріївні  –  майстрові спорту України, бронзовій призерці чемпіонату України (гвинтівка, пістолет, рухома мішень) серед спортсменів 1999 року народження і молодше; 
Гаврикову   Артему Олександровичу  – майстрові спорту України, срібному призерові чемпіонату України зі спортивної гімнастики серед юніорів; 
Горенко Валерії Каренівні  –  кандидатові у майстри спорту України, бронзовій призерці чемпіонату України з гандболу серед жіночих команд суперліги; 
Гречаному   Олександру Сергійовичу  –  кандидатові у майстри спорту України,  бронзовому призерові чемпіонату України з  веслування академічного серед юніорів; 
Гнатковському  Іллі   Сергійовичу  –  кандидатові у майстри спорту України, бронзовому призерові чемпіонату України з кіокушин-карате серед юнаків, чемпіонові Європи з кіокушин-карате серед юнаків; 
Давидовій Богдані Владиславівні  – дворазовій бронзовій призерці чемпіонату України з плавання серед спортсменів з вадами слуху; 
Дерешу Михайлу Андрійовичу  –  чемпіонові України з рукопашного бою, срібному призерові чемпіонату Європи з козацького двобою, бронзовому призерові чемпіонату світу з козацького двобою; 
Дерій Юлії Сергіївні  – чемпіонці України з кіокушин-карате, чемпіонці Європи з кіокушин-карате; 
Дейкун Валерії Валеріївні  – кандидатові у майстри спорту України, срібній та бронзовій призерці чемпіонатів України з легкої атлетики (метання диска); 
Джиошвілі  Богдану Бежановичу  – майстрові спорту України, чемпіонові України зі спортивної гімнастики серед юніорів, срібному призерові чемпіонату України зі спортивної гімнастики серед дорослих; 
Драпкіну    Андрію Андрійовичу  – майстрові спорту України, чемпіонові України з плавання серед дорослих серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату; 
Довбні  Вікторії Олексіївні  –  бронзовій призерці чемпіонату України з плавання серед молоді серед спортсменів з  вадами слуху, бронзовій призерці чемпіонату України серед дорослих з плавання серед спортсменів з вадами слуху; 
Завертайло Анні Михайлівні  –  кандидатові у майстри спорту України, срібній призерці чемпіонату України з кіокушин-карате, чемпіонці Європи з кіокушин-карате; 
Зражевській  Юлії Олександрівні  – майстрові спорту України, учасниці Літнього чемпіонату України та кубку України з кульової стрільби серед дорослих; 
Кальченко Анастасії Костянтинівні  – майстрові спорту України, чемпіонці України з пляжного гандболу 2019 року; 
Карпіну Кирилу Вікторовичу  – кандидатові у майстри спорту України, чемпіонові України з веслування академічного серед юніорів, срібному призерові чемпіонату України з веслування академічного серед молоді; 
Картавцевій Крістіні Олексіївні  – кандидатові у майстри спорту України, чемпіонці України з боксу серед жінок, жінок-молоді, юніорок та школярок; 
Кириченку Івану Віталійовичу  –  кандидатові у майстри спорту України, бронзовому призерові чемпіонату України з козацького двобою, бронзовому призерові чемпіонату Європи з козацького двобою, срібному призерові чемпіонату світу з козацького двобою; 
Клівчуцькій Наталії Віталіївні  – майстрові спорту України, чемпіонці України з вільної боротьби серед кадетів, срібній призерці чемпіонату Європи з вільної боротьби серед 
адетів; 
Копайгорі Анастасії Олексіївні  – кандидатові у майстри спорту України, учасниці особистого чемпіонату України з веслування на байдарках і каное; 
Красінському Кирилу Руслановичу  – кандидатові у майстри спорту України, чемпіонові України з веслування на байдарках і каное серед юніорів, срібному призерові чемпіонату України з веслування на  байдарках і каное серед юніорів; 
Кулагіній  Антонині Олегівні  – майстрові спорту України, срібній призерці чемпіонату України з вільної боротьби серед юніорок, чемпіонці Європи з вільної боротьби серед кадетів, чемпіонці світу з вільної боротьби серед кадетів; 
Мазешній  Олександрі Віталіївні  – кандидатові у майстри спорту України, срібній призерці командного чемпіонату України з веслування академічного; 
Маліновському  Івану Юрійовичу  –бронзовому призерові чемпіонату України з козацького двобою, бронзовому призерові з козацького двобою; 
Мамедову Зауру Теймуровичу  – майстрові спорту України, чемпіонові України з кікбоксингу ^^АКО серед юніорів, чемпіонові Європи з кікбоксингу VAKO серед юніорів, чемпіонові світу з кікбоксингу VAKO серед юніорів; 
Марцинюку Юрію Олександровичу  – майстрові спорту України, призерові чемпіонату України з веслування на байдарках і каное серед молоді; 
Матусевичу Денису Павловичу  – срібному призерові чемпіонату України з хокею із шайбою серед юніорів, срібному призерові чемпіонату України з хокею із шайбою серед дорослих; 
Матюшенку Євгену Миколайовичу  – кандидатові у майстри спорту України, бронзовому призерові чемпіонату України серед юніорів та молоді з веслування на байдарках і каное; 
Межерицькому   Сергію Сергійовичу  –  кандидатові у майстри спорту України, призерові чемпіонату України з плавання серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату; 
Морозенко Ірині Віталіївні  – майстрові спорту України, чемпіонці України з пляжного гандболу серед дівчат, бронзовій призерці чемпіонату України з гандболу серед жіночих команд суперліги; 
Пазичу Ростіславу Олеговичу  – кандидатові у майстри спорту України, чемпіонові України з боксу серед юніорів; 
Паламарчук   Аміні Ігорівні  – кандидатові у майстри спорту України, чемпіонці Відкритого чемпіонату України серед юнаків та дівчат з веслування на байдарках і каное; 
Панченко   Наталії Володимирівні  – майстрові спорту України, чемпіонці України з пляжного гандболу серед дівчат, бронзовій призерці чемпіонату України з гандболу серед жіночих команд суперліги; 
Пасічник   Вікторії Віталіївні  – майстрові спорту України, срібній та бронзовій призерці чемпіонату України з вільної боротьби серед жінок; 
Познякову Артему Ігоровичу  – бронзовому призерові чемпіонату України з козацького двобою, срібному призерові чемпіонату Європи з козацького двобою; 
Половенко   Анастасії Віталіївні  – кандидатові у майстри спорту України, чемпіонці Відкритого чемпіонату України з веслування на байдарках і каное; 
Пономарчуку   Єгору Сергійовичу  – кандидатові у майстри спорту України, бронзовому призерові чемпіонату України з веслування академічного серед юніорів; 
Пешенку   Мар’яну Костянтиновичу  – кандидатові у майстри спорту України, чемпіонові кубку України з кіокушин-карате, срібному призерові чемпіонату Європи з кіокушин-карате;
Рожковіи    Поліні Ігорівні  – кандидатові у майстри спорту України, бронзовій призерці чемпіонату України з веслування академічного серед юніорів; 
Романенку  Івану Леонідовичу  – чемпіонові України зі спортивного орієнтування серед юніорів, срібному призерові чемпіонату України зі спортивного орієнтування серед молоді; 
Солов’ю   Ігорю Євгеновичу  – майстрові спорту України, срібному призерові чемпіонату України зі стрільби кульової серед юніорів; 
Файденко    Кристині Юріївні  –  кандидатові у майстри спорту України, бронзовій призерці командного чемпіонату України з веслування на байдарках і каное;
Федчуну Нікіті Сергійовичу  –  срібному призерові чемпіонату України з козацького двобою, срібному призерові чемпіонату Європи з козацького двобою, срібному призерові чемпіонату світу з козацького двобою;
Філенку Артему Андрійовичу  – срібному призерові чемпіонату України серед юнаків з шашок-100, бронзовому призерові чемпіонату Європи серед молоді з шашок-100;
Яремчук  Ксенії Михайлівні  –  кандидатові у майстри спорту України, срібній призерці чемпіонату України серед дівчат не старше 2002 року народження з шашок-100, бронзовій призерці чемпіонату Європи серед молоді з шашок-100.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.