У Козацькому відбувся турнір з вільної боротьби, присвячені пам’яті ЗТУ Миколи Романова

3 недели назад 0

26 вересня 2020 року в смт Козацьке, що в Новокаховській громаді Херсонщини, вже дев’ятий рік поспіль пройшли змагання з вільної боротьби, присвячені пам’яті ЗТУ Миколи Олексійовича Романова.

Олексій Романов народився у смт.Козацьке, працював тренером з вільної боротьби у Бериславській районній комплексній дитячо-юнацькій спортивній школі ім.В.К.Сергеєва. Пішов з життя  Микола Олексійович 16 вересня 2011 року.

Він пройшов шлях від звичайного тренера до заслуженого тренера України, підготувавши чотирьох майстрів спорту міжнародного класу, чотирнадцять майстрів спорту та значну кількість спортсменів масового розряду.

На початку змагань всі присутні вшанували пам’ять хвилиною мовчання, за померлим ЗТУ Миколою Олексійовичем Романов.

Учасників змагань відкритої першості Новокаховської ДЮСШ «Таврія» з вільної боротьби серед юнаків та дівчат, присвяченої пам’яті ЗТУ Миколи Олексійовича Романова, привітали  перший заступник міського голови Нової Каховки Леонід Чурсинов та в.о.старости Козацького старостинського округу Андрій Чирко.

У змаганнях з вільної боротьби взяли участь 16 команд (130 учасників) з різних місць України: Южного, Миколаїва, Херсону, Скадовську, Кам’янки, Чаплинки, Каховки, Нової Каховки, Бериславу, Бенаступу, Великої Олександрівки, Бехтерів, Отрадокам’янки, Веселого та Козацького.

Результати суддівської колегії (головний тренер Мирошниченко Андрій):

ХЛОПЦІ:
Вогова категорія – 35 кг
І місце – Кушин Микита (Каховка)
ІІ місце – Крижановський Дмитро (Отрадокам’янка)
ІІІ місце – Майстренко Юрій (Велика Олександрівка)

Вагова категорія – 41 кг
І місце – Карплюк Ігор (Миколаїв)
ІІ місце – Мальцев Іван (Миколаїв)
ІІІ місце – Люханов Ілля (Отрадокам’янка)

Вагова категорія – 44 кг
І місце – Рахмаков Богдан (Херсон)
ІІ місце – Дерр Давид (Отрадокам’янка)
ІІІ місце – Бобирєв Єгор (Каховка)
ІІІ місце – Горевий Вячеслав (Бенаступ)

Вагова категорія – 48 кг
І місце – Захарчук Дмитро (Берислав)
ІІ місце – Барікян Мгер (Козацьке)
ІІІ місце – Таценко Владислав (Скадовськ)
ІІІ місце – Мусаєв Емір (Нова Каховка)

Вагова категорія – 52 кг
І місце – Югай Влал (Скадовськ)
ІІ місце – Дробніч Даніл (Скадовськ)
ІІІ місце – Куц Георгій (Козацьке)
ІІІ місце – Хужамов Вахід (Скадовськ)

Вагова категорія – 57 кг
І місце – Яцковський Владислав (Нова Каховка)
ІІ місце – Сіваєв Сергій (Миколаїв)
ІІІ місце – Шкуропат Микола (Отрадокам’янка)
ІІІ місце – Дробніч Владислав (Скадовськ)

Вагова категорія – 62 кг
І місце – Бакланов Артем (Южний)
ІІ місце – Чибічік Іван (Скадовськ)
ІІІ місце – Хахалєв Максим (Отрадокам’янка)
ІІІ місце – Зубрицький Євген (Скадовськ)

Вагова категорія – 66 кг
І місце – Гореванов Дмитро (Херсон)
ІІ місце – Саватеєв Олександр (Миколаїв)
ІІІ місце – Югай Андрій (Скадовськ)
ІІІ місце – Чебанюк Микита (Южний)

Вагова категорія – 71 кг
І місце – Лотюк Владислав (Южний)
ІІ місце – Авдійчук Олексій (Козацьке)
ІІІ місце – Олук Олексій (Южний)

Вагова категорія – 92 кг
І місце – Ващенко Артем (Берислав)
ІІ місце – Караман Андрій (Южний)
ІІІ місце – Скирда Ілля (Нова Каховка)
ІІІ місце – Балан Олександр (Херсон)

Вагова категорія – 110 кг
І місце – Соболь Євген (Нова Каховка)
ІІ місце – Кочерга Денис (Херсон)
ІІІ місце – Олійник Дмитро (Скадовськ)

ДІВЧАТА:

Вагова категорія – 46 кг
І місце – Матюшкіна Вероніка (Берислав)
ІІ місце – Григорьєва Катя (Херсон)
ІІІ місце – Ящік Аліна (Чаплинка)

Вагова категорія – 50 кг
І місце – Ольхова Ангеліна (Херсон)
ІІ місце – Бондаренко Олена (Херсон)
ІІІ місце – Бабіна Діана (Миколаїв)

Вагова категорія – 55 кг
І місце – Полякова Дарина (Нова Каховка)
ІІ місце – Крантова Світлана (Скадовськ)
ІІІ місце – Кісільова Катя (Отрадокам’янка)

Вагова категорія – 60 кг
І місце – Мандзюк Валерія (Отрадокам’янка)
ІІ місце – Яковлева Ліза (Миколаїв)
ІІІ місце – Шуляк Діана (Миколаїв)
ІІІ місце – Волховська Надія (Херсон).

Джерело: Online НК.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.