Призупинено єкспорт ліків з ІндіЇ у зв’язку зі сплеском захворювань

1 месяц назад 0

 

Індія призупинила експорт ліки, застосовуваного при лікуванні від коронавірусу. Це сталося через зростання захворюваності COVID-19 в Індії й збільшення на нього попиту по всій країні, передає  РБК-Україна.

Влада Індії ввела заборону на продаж препарату Ремдесивір, який широко використовується для лікування коронавірусної хвороби, через збільшення попиту на нього в країні. Відповідну заяву оприлюднено на сайті індійського уряду в неділю, 11 квітня.

«В Індії з недавнього часу спостерігається сплеск випадків захворювання на COVID-19. <…> Це призвело до раптового зростання попиту на ін’єкції Ремдесивіра, використовуваного для лікування пацієнтів з COVID-19″, — зазначено в документі.

Так, в уряді Індії прогнозують, що попит на згаданий препарат може збільшитися в найближчі дні.

«Зважаючи на вищенаведене, уряд Індії заборонив експорт ін’єкційного Ремдесивіра і його активних фармацевтичних інгредієнтів доти, поки ситуація не покращиться«, — зазначено в заяві.

За даними ЗМІ, в країні виробництвом COVID-ліків займаються сім компаній.

Зазначимо, в Індії п’ятий день поспіль фіксують понад 100 тисяч нових випадків коронавірусу. З початку пандемії в країні заразилися 13,4 мільйона жителів. При цьому на сьогоднішній день на COVID-19 хворіють 1,1 мільйона громадян.

Нагадаємо, раніше Індія призупинила експорт вакцини AstraZeneca. Країна зіткнулася з новим сплеском захворюваності і хоче розширити кампанію з вакцинації населення.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.