![](https://kherson-news.info/wp-content/uploads/2017/11/be5b6e39dae80f325414dad18a3c623a-750x450.jpg)
На Херсонщині визначать жінку року
7 лет назад 0
На Херсонщині збираються провести номінацію "Жінка року 2017". Нагородять тих представниць прекрасного пола, які допомагають зробити життя в місті та області краще.
Реєстрація учасників закінчується 25 листопада. Журі номінації буде дивитися не на зовнішність претенденток, а на їх соціальну активність, участь у екологічних програмах регіону та сфери впливу. За додатковою інформацією звертайтеся за посиланням.