Співачка з Кельна виступить у Херсоні

6 лет назад 0

3-о грудня о 18-00 акторка та композитор  Мар’яна Садовська  виступить у ТРЦ ФАБРИКА (Експоцентр) з проектом «іSadovska — Тут і Тепер » . У рамках туру співачка презентуватиме нову концертну програму «Ніч лише починається», а також проведе численні майстер-класи, творчі зустрічі, побуває в експедиційних поїздках регіонами, які охоплює тур.

Задля реалізації проекту об’єдналися організатори з різних куточків України — Слов’янська, Краматорська, Торецька, Костянтинівки, Херсона, Миколаєва, Сум, Києва та Львова. У багатьох із цих міст Садовська виступатиме вперше.

У турі «іSadovska — Тут і Тепер » Мар’яна виконуватиме нову програму «Ніч лише починається»   («The Night Is Just Beginning»), яка виникла у відповідь на події 2014 року в Україні. Саме тому для співачки дуже важливо, що цю музику почули у звільнених містах Донбасу, на Сході та Півдні.

Програма поєднує традиційну обрядову й експериментальну музику, поезію та storytelling під акомпанемент фортепіано та iPad. У цьому проекті Мар’яна Садовська трансформувала власні спостереження, біль і надію, звертаючись до поезії Сергія Жадана та Любові Якимчук. Також вона використала пісні, записані під час експедиції 2016 року в Приазов’ї, на Українському Донбасі. Програма була успішно презентована в Нью-Йорку, Зальцбурзі та Мюнхені.

Ось як сама авторка розповідає про нову програму виданню zaxid.net:

  «Це не є пісні. Це поєднання відразу багатьох жанрів. Я не пишу пісні на тексти Жадана. Річ у тім, що моя музика якимось дивним чином зустрічається із його текстами. І в тому відношенні тут є щось спільне з обрядовою музикою, яка часто є по суті заклинанням. Зрештою, я так і трактую цю програму. Ми не співаємо пісеньок про щось, це заклинання, речитативні скандування. Я не знаю, чи Сергій так відчуває, так пише, але саме так його поезія зустрічається з моєю музикою».

Мар’яна Садовська – співачка, акторка, музичний драматург, викладачка, фольклористка. Львів’янка, яка вже багато років мешкає в Кельні, а працює в різних країнах Європи і США. Віртуозну мизикантку через її голосову палітру та надзвичайну експресію називають «українською Бйорк». Мар’яна співпрацює із всесвітньо відомим Kronos Quartet, знаними театрами та з німецьким джазовим тріо Borderland. www.marianasadovska.de

Джерело:  https://www.facebook.com/events/1263320587105190/