FMC розпочала співпрацю з організацією HALO Trust в рамках програми з розмінування агрогосподарств

2 месяца назад 0

Корпорація FMC та міжнародна організація «ХАЛО Траст» (HALO Trust) об'єднують зусилля для
підвищення безпеки агрогосподарств через програми розмінування в Україні. Про це Kurkul.com повідомили в пресслужбі компанії FMC.

Так, в рамках кампанії «Культивуємо свободу» корпорація FMC спрямує 3% своїх доходів від продажів в Україні у 2023 році на розширення зусиль «ХАЛО Траст» з розмінування у постраждалих регіонах по всій країні. Завдяки цьому фінансуванню «ХАЛО Траст» зможе значно збільшити свої можливості з розмінування українських агрогосподарств.

«Ми з гордістю оголошуємо про наше партнерство з «ХАЛО Траст» — вже понад три десятиліття їхня масштабна діяльність з розмінування допомагає підвищити безпеку та покращити умови життя в багатьох країнах, що постраждали від військових дій», — наголосив Марк Дуглас, президент і головний виконавчий директор FMC. 

За його словами, цей проєкт не лише гарантує українським аграріям безпечне
повернення на свої поля для посіву та збору врожаю, але й сприяє підвищенню продовольчої
безпеки в усьому світі.

Співпраця між FMC та «ХАЛО Траст» розпочнеться у квітні в декількох громадах в різних регіонах України.

Читати за темою: Для пріоритетного розмінування с/г земель Україна потребує 1,5 млрд доларів 

Для довідки: «ХАЛО Траст» — це міжнародна неурядова організація, місія якої полягає у захисті життів та відновленні засобів для існування людей, які постраждали від конфліктів. В Україні компанія працює з 2016 року. Після повномасштабного вторгнення 24 лютого 2022 року організація розширила свою програму, включивши до неї очищення від мін та інших вибухонебезпечних предметів деокуповані території навколо Києва, Харкова та Миколаєва.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.