На Одещині аграрій самовільно зайняв 12 земельних ділянок сільгосппризначення

1 год назад 0

У Болградському р-ні Одещини підприємець самовільно зайняв 12 земельних ділянок сільгосппризначення. Суд зобов'язав повернути їх до держвласності. Про це повідомила Одеська обласна прокуратура.

Так, господарський суд Одеської області задовольнив позов Болградської окружної прокуратури в інтересах ГУ Держгеокадастру в Одеській області та однієї з сільських рад Болградського району та зобов’язав фізичну особу-підприємця звільнити та повернути 12 самовільно зайнятих земельних ділянок сільськогосподарського призначення.

За даними прокуратури, загальна площа ділянок 411 га, вартість — понад 48 млн грн. Також суд присудив стягнути з підприємця майже 1,4 млн грн завданої самовільним зайняттям цих земель шкоди.

Встановлено, що підприємець за відсутності правовстановлюючих документів на землю самовільно засіяв вищезазначені ділянки державної та комунальної форми власності.

Також наразі триває досудове розслідування у кримінальному проваджені за фактом самовільного зайняття земель сільгосппризначення (ч. 1 ст. 197-1 КК України).

  • Стало відомо, що можна будувати на землях с/г призначення
  • Названо Топ-5 регіонів за стартовою вартістю лотів з оренди та продажу землі
  • За тиждень в Україні було продано понад 400 земельних ділянок с/г призначення