На проведення ремонту розбитої дороги через Коробки оголосили тендер

3 года назад 0

Зараз ця траса стала основною для сполучення між Каховкою і Новою Каховкою.

Державна установа “Місцеві дороги Херсонщини” оголосила тендер на проведення поточного середнього ремонту автомобільної дороги загального користування місцевого значення 0221206 Каховка — Коробки — Червоний Поділ.

Сам аукціон має відбутися 10 червня. Очікувана вартість робіт — майже 179,4 млн грн. Термін виконання — до кінця 2023 року.

Нагадаємо, що звернення до облдержадміністрації з проханням відремонтувати цю дорогу наприкінці лютого направили депутати Каховської міськради. Вони пояснили, що обмеження руху вантажівок через Північно-Кримський канал у Таврійську з 16 жовтня 2019 року призвело до збільшення вантажообігу та руйнування дорожнього покриття на багатьох ділянках дороги Каховка — Коробки — Червоне Поділля. А після закриття на реконструкцію мосту через Північно-Кримський канал у Таврійську на трасі Р-47 Херсон — Нова Каховка — Генічеськ дорога через Коробки стала основною для транспортного сполучення між Каховкою і Новою Каховкою. Саме по ній, зокрема, їздять всі автобуси внутрішньообласного і міжобласного сполучення.

Як днями повідомила Каховська міськрада, на дорозі Каховка — Коробки — Червоний Поділ почався ямковий ремонт. Проте для повноцінного вирішення проблеми цього недостатньо.

Олег БАТУРІН.