Обґрунтований тариф на тепло у Херсоні знову виявився збитковим

2 года назад 0

За економічними пертурбаціями вочевидь не встигають херсонські комунальники, пише Голос України.
Після зниження відпускних цін на блакитне паливо в Україні прості городяни почали наполягати й на зменшенні вартості центрального опалення в місті. Балачки з цього приводу тривали все літо, та лише в жовтні міськвиконком узгодив новий тариф від комунального підприємства "Херсонтеплоенерго". Він справді буде меншим від попереднього — на 5 відсотків для будинків із лічильниками і на 10,7 відсотка для багатоповерхівок, де прилади обліку встановлені. Відтак, споживачі задоволені, а от постачальники послуги… спантеличені.
Адже поки "отці міста" збиралися з думками стосовно ціни, газ у державі знову подорожчав, і в перспективі дорожчатиме ще. Тож з урахуванням нової ціни палива "обґрунтований" тариф насправді виявився збитковим.
А це для підприємства, яке ледь тримається на плаву, може мати катастрофічні наслідки: адже КП "Херсонтеплоенерго" абоненти й без того заборгували майже сотню мільйонів гривень. І воно навіть не в змозі самостійно виплачувати зарплату трудовому колективу — бюджетні транші для цього "підкидає" міськрада.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.