Уряд змінив Типовий договір оренди землі

1 месяц назад 0

Уряд уніс зміни до Типового договору оренди землі та продовжив строк реалізації пілотного проєкту щодо внесення до ДЗК відомостей про земельні ділянки сертифікованими інженерами-землевпорядниками. Про це повідомила пресслужба Держгеокадастру.

Так, відповідно до постанови Кабінету Міністрів 19 серпня 2022 року №921 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 3 березня 2004 р. №220 і від 29 грудня 2021 р. № 1438» приведено у відповідність до Закону України від 12 травня 2022 р. № 247-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо особливостей регулювання земельних відносин в умовах воєнного стану» постанови Уряду від 3 березня 2004 р. №220 «Про затвердження Типового договору оренди землі» та від 29 грудня 2021 р. №1438 «Деякі питання реалізації пілотного проекту щодо внесення до Державного земельного кадастру відомостей про земельні ділянки сертифікованими інженерами-землевпорядниками».

В результаті цього внесено зміни до розділу «Інші права та обов’язки сторін*» Типового договору оренди землі, а саме:

  • встановлено, що права та обов’язки сторін під час дії воєнного стану, його припинення або скасування в Україні або у відповідних окремих її місцевостях, визначаються з урахуванням пунктів 27, 28 розділу Х «Перехідні положення» Земельного кодексу України, якими встановлено особливості регулювання земельних відносин саме під час дії воєнного стану, у разі його припинення або скасування.

Також  відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19 серпня 2022 року №921 продовжено строк реалізації пілотного проєкту щодо внесення до Державного земельного кадастру відомостей про земельні ділянки сертифікованими інженерами-землевпорядниками до 2023 р.

  • Озвучено регіони-лідери за ціною паїв
  • За тиждень аграрії продали 410 земельних паїв
  • На Волині пайовики продають землю за безцінь


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.