Бойовик у сільському магазині на Херсонщині

2 года назад 0

Очевидцями сцени, наче взятої з бойовика, стали покупці продовольчого магазину у селі Таврійське (Кірове) на Херсонщині. Вчора, 7 червня, під вечір до сільської крамниці влетів рішуче налаштований чолов’яга із здоровенним ножем у руках. Вимахуючи ним в усі боки, він кричав на власницю торговельного закладу, що саме стояла за прилавком: «Я тебе заріжу!». Та покупці виявилися не з боязких. Спільними зусиллями вони виштовхали нападника з залу, і не дали йому здійснити свою погрозу. А там і поліція з селища Білозерки наспіла.

З’ясувалося, що 52-річний призвідця бешкету свого часу був одружений на власниці магазину, молодшій від нього на три роки. По тому подружжя розлучилося через схильність глави родини до пияцтва та побутової агресії. Але чоловік продовжував жити у домі екс-дружини – йому просто нікуди було подітися, оскільки власного даху над головою не мав. При цьому ще й зловживав алкоголем, та скандалив не тільки з «колишньою», а й із іншими земляками. Цього разу він пояснював правоохоронцям свою поведінку тим, що начебто колишня дружина взяла у нього без дозволу чи то сто, чи то двісті гривень. Але та категорично цю версію заперечувала – своїх грошей було достатньо. А от «обікрадений» їх якраз ніколи не мав, оскільки не мав постійної роботи, і перебивався випадковими заробітками.

Відтак, видати себе за невинну жертву злочину у нього не вийшло – чоловіка не стали затримувати, однак притягли до кримінальної відповідальності за загрозу вбивством. І якщо суд погодиться з обвинуваченням, незручного сусіда жінка на певний час позбудеться. Адже покарання за статтею 129 КК України – від півроку арешту до двох років обмеження волі.  І дуже доречно: адже «волі» сільський бузувір і справді узяв так забагато, що просто псує життя оточуючим.

Сергій ЯНОВСЬКИЙ.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.